Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

Otel bilgi teknolojileri hizmetleri Access’in proje geliştirme ve açılış öncesi hizmetleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Dünyadaki en güncel gelişmeleri yakından takip eden Access teknoloji danışmanları, dünyanın en büyük otel markalarının bilgi teknolojileri danışmanlığını yürütürken, marka standartlarının eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamakla kalmayıp, Access’in kuruluşundan bu yana elde ettikleri tecrübe ile global marka standartlarına yön vermektedirler.

Kritik bilişim teknolojisi süreçleri için geliştirmeler yapıyor ve destek sağlıyoruz.

  • Pms Sistemleri (Otel Yönetim Yazılımı/Otel Yönetim Programları)
  • Bms Sistem Entegrasyonu
  • Rezervasyon Sistemleri
  • Network Altyapısı
  • Server Sistemleri
  • IPTV
  • PBX Sistemleri
  • Otel Kapı Kilit Sistemleri
  • Restoran Otomasyon Sistemleri

Otel BT Stratejisi Planlaması

Teknoloji odaklı bir dünyada, otellerin kendilerini daha hızlı, daha güvenilir teknoloji ve içeriğe daha fazla erişim ile farklılaştırmaları önemlidir. Günümüzde otellerin, misafirlerinin beklentilerine cevap verebilmek için teknoloji ve otel yönetim sistemi yatırımını doğru planlaması gerekmektedir.

Access danışmanları, günümüz otel misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için otel markaları, geliştiriciler, operatörler, mimarlar, inşaatçılar ve iç mimarlarla koordinasyon içinde çalışarak temel proje gereksinimlerini karşılayan ve en son endüstri trendleriyle uyumlu otel teknolojileri çözümleri üretir.

BT Proje Yönetimi

Access teknoloji danışmanları, başarılı bir proje yönetiminin anahtarı olan doğru ürün seçimi için aşamalı bir tedarik süreci izlerler. Büyük otel projelerinde, teknoloji tasarımı ile tedarik arasındaki süreçlerin  doğru planlama ile yönetimi, hizmet kalitesi ve maliyet yönetimi açışından kritik öneme sahiptir. Proje yönetimini yaparken BT uygulamalarının inşaat programında hangi aşamada yer alacağını doğru planlamak, teknoloji çözümlerini proje paydaşlarının hedefleriyle uyumlu hale getirmek için önemlidir.

Access danışmanları, otel bilgi teknolojileri hizmetleri konusunda kapsamlı bir deneyime sahip olup, uluslararası otel markalarının kullandığı BOQ, RFQ ve gerekli tüm diyagramlar aracılığıyla etkin bir planlama yapmakta ve projeye değer katmaktadırlar.